دسته‌بندی نشده, مشاوره قبل خرید

برای یک آیفون تصویری چند واحدی چه چیزهایی باید خرید شود؟

یکی از سوالات اساسی که هر کسی که برای خرید آیفون تصویری می پرسد ای ست که واقعا یک آیفون تصویری چه قطعاتی نیاز دارد تا کار کند؟از آنجایی که بخشی از  رسالت شهر آیفون آگاهی رسانی و مشاوره در خرید آیفون تصویری است لذا ما در این مقاله با بررسی ابعاد موضوع به جوابهای درست می رسیم. با ما همراه باشید.

خیلی از افرادی که بدنبال خرید آیفون تصویری هستند آنقدر بدنبال خرید جنس خوب و عالی هستند که گاهی یادشان می رود که باید به جزییات آیفون تصویری هم توجه کرد، یکی از این جزییات توجه به ملزومات خرید است که مثلا ما برای خرید یک چند واحدی به چه چیزهایی نیاز داریم.

اولین نکته در خرید هر آیفون تصویری دانش این ست که هر آیفون تصویری مثلا تابا یا الکتروپیک یا سیماران و کلا همه آیفون های تصویری برای یک واحد حداقل به چه چیزهایی نیاز است، این نکته بما کمک کند تا توانیم برای چند واحد نیز دید بهتری داشته باشیم.

معمولا فروشگاه های آیفون تصویری برای فروش راحتتر، دست باز تر و تغییرات مورد نیاز خود از اصطلاح پک یک واحدی آیفون تصویری استفاده می کنند و این پک را با نام مانیتور ان برند عرضه می کنند.

یک پک یک واحدی از آیفون تصویری شامل 1. مانیتور( نمایشگر داخل خانه) 2. پنل دم درب 3. قفل بازکن و 4. ترانس می شود.

حال تصور کنید شما یک چند واحدی دارید مثلا 3 واحد، در این صورت در تعداد قفل بازکن و ترانس شما تغییری بوجود نمی آید ولی اول تعداد شاسی های زنگ شما بع تعداد واحد ها می شود و دوم اینکه باید به تعداد واحد ها مانیتور تهیه کنید.پس شما برای یک 3 واحدی 6 قطعه نیاز دارید.

سوالات متداول در این زمینه چیست؟

1.آیا باید همه وسایل آیفون را باهم بخریم؟

خیر نیازی نیست همه وسایل را باهم بخرید بلکه شما قسمتی از وسایل را نظیر قفل بازکن اگر از قدیم دارید و سالم است اصلا تعویض نکنید حتی در بعضی موارد مانیتور های قدیمی هم به پنل های جدید سازگارند و برای بعضی واحدها اصلا نیازی به تعویض نیست مثلا مانیتورهای سری کماکس قدیمی به تابا و سیماران و کالیوز و آلدو و سوزوکی می خورند.

2.آیا باید همه وسایل از یک برند باشند؟

نه، الزامی نیست اما برای الزامی که شرایط گارانتی ها بوجود می آورند بهتر است اینطور باشد البته دلیل منطقی هم وجود دارد چون گاهی تغییرات کوچک ولتاژ در بعضی برندها ممکن است روی برندهای دیگر علی رغم سازگاری ظاهری ایجاد کند و تشخیص آن با استادکاری است که هم با تجربه و با هم با دانش باشند، البته چنانچه در این زمینه سوالی داشتید در همین صفحه در بخش نظرات و یا در قسمت فرم مشاوره بپرسید تا به شما پاسخ داده شود

3.آیا می توان فقط پنل جلوی درب را خرید و مابقی را بعدا انتخاب کرد؟

بله البته که می توان شما می توانید فقط  قاب خالی ان را بخرید و تا زمان آماده شدن سایر ساکنین و سیم کشی منتظر بمانید.

4. آیا هر واحد می تواند مانیتور مجزایی داشته باشد؟

بله تمامی برندها اعم از تابا الکتروپیک سیماران و ... از حیث قیمت و امکانات دارای تنوع و کاربری هستند و شما می توانید با توجه به بودجه و یا کارایی خاصی که مد نظر دارید برای هر واحد مانیتور تهیه کنید

5. آیا در سیم کشی های مختلف، برند آیفون تصویری فرق می کند؟

در بیشتر موارد نه، مثلا در ساختمان هایی با  سیم کشی قدیمی عموما سیمها مشترک بود و اساتید ترجیح می دادند از برند الکتروپیک که از دید ظاهری شبیه به آیفون صوتی بود بهره ببرند حال آنکه واقعا تغییر دادن سایر برندها هم برای اهل فن خیلی کار سختی نبود،با این خال این مورد کمی نیاز به دانش فنی دارد و بهتر است قبل از انجام هر پروژه ای پس از ذکر اطلاعات نظر داده شود.

6.سوال بعدی را شما بپرسید....

بازگشت به لیست